Lozan.org

Lozan.org memur atamaları , iş ilanları ve kpss ( eğitim) konu ağırlıklı bir web sitesidir.

THY Hostes Alım Şartları ve Başvurusu 2012 – 2013

THY yani türk hava yolları 2012- 2013 yılı için şimdiden hazırlık yapmaya başladı.nı yapmak için ilan verdi., şartları, başvurusu

Çalışma ve Sosya Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’ten işsizleri şaşırtan bir açıklama geldi. Bakan, “100 bin kişilik işçi kadromuz var, başvuran yok” dedi. Bir de madalyonun diğer yüzü var. THY 300 hostes alacağız dedi, 1 hafta içerisinde 100 katı başvuru yapıldı.

Bakan’ın bahsettiği kadrolara başvurulmamasının sebebi muhtemelen maaşlar. Vatandaş işten çok maaşa odaklandı çünkü Türk Havayollarının alacağı hostesler 5 bin TL maaşla iş sahibi olacaklar.

Bakan Faruk Çelik, gelin işsizlikten kurtulun diye herkese çağrı yaptı, karşılık bulamamaktan şikayet etti. Bakan bundan şikayet ederken 30 bin kişinin hostes alımına başvurmasına THY’ye şaştı kaldı. Fiziğine ve güzelliğine güvenenler, uçmayı sevenler başvuru için biribiri ile yarıştı.

Hostesler eylem yaptıkları için işten atılanların yerine alınacak. En çok da maaşı cazip geldi. 4 bin TL aylık gelir, her 3 ayda 1 maaşa yakın ikramiye işsizlerin hayallerini süsledi. Başvuru yapan hostes adayları heyecanla THY’den gelecek haberleri bekliyor.

THY (Türk Havayolları) İşe Alım Süreci Hakkında Bilgi İçin Tıklayın

3 Comments

Add a Comment

Bir Cevap Yazın

Lozan.org © 2013 minoxidil minoxidil minoxidil minoxidil cialis saç tebeşiri stag